Photographer Vojta Hurych

Klárka and Luky

Stodola Suška

Za těch šest let, co mě focení svateb živí, jsem těchto úvodů sepsal snad přes stovku. Mezi svatebními fotografy je takovým nepsaným pravidlem, že zde musí zaznít nějaká vděčná, vtipná a tak trochu dojmologická stať. Na tom není zas tak nic špatného. Občas mě ale napadne, že když to píšu už po tolikáté, jestli je to pro vás stále uvěřitelné.

Poslední dobou jsem si nějak přestal věřit. Nebudu nějak zakrývat, že jsem začal pochybovat, jestli opravdu snoubenci chtějí, abych zvěčnil jejich den tak, jak mi to jde nejlépe – tedy zachytit ryzí člověčinu. Žádné kašírky a kýčovinky, ale prostě smích, slzy a lásku nejen těch dvou, co se chtějí vzít na zbytek jejich životů, ale i všech těch veselčanů.

Klárko a Luky, fakt děkuju, že jste mě posadili zpátky na koně. Na vaší veselce jsem si třikrát utíral slzy z dojetí, radosti i mé otcovské hrdosti. Upřímně věřím, že spolu budete i nadále šťastní! Opatrujte se a děkuju, že jste mi řekli: nafoť to takový, jaký to bude. A ono to bylo skvělý díky vám a lidem, které máte kolem sebe!

Klárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and LukyKlárka and Luky

Comments

Martin (06. 08. 2018 08:17)

Ahoj Vojto, mohl bych se zeptat co je to za krásné místo?

BLANKA (06. 08. 2018 10:16)

Vojto, já mám vždycky pocit, že jsem tam s tebou, krásné....

Lucie (06. 08. 2018 13:42)

Bečím taky... je to krásný... krásně zachycené momenty!!!

Vojta Hurych (06. 08. 2018 18:05)

Martine, je to Stodola Suška kousek za Znojmem :)

Vojta Hurych (06. 08. 2018 18:06)

Děkuju Blani a Luci :)

Has this story
made an impression on you?

Reservation

728 159 444 call me

Mánesova 925, Hradec Králové pop up for a coffee

vojta@hurych.cz send me an email

This site uses cookies to provide services, customize ads, and analyze traffic. By using this site you agree to this.